Шана това!

Sep. 20th, 2017 09:55 am
morreth: (Default)
[personal profile] morreth
(Героям шана)Трамп в ООН

Sep. 19th, 2017 11:14 pm
arbat: (Default)
[personal profile] arbat
Речь )
Реакция )

Я подозревал

Sep. 20th, 2017 12:53 am
pargentum: (Default)
[personal profile] pargentum
Что постинг про фольклор политработников заденет много нервов, но почему-то не ожидал, что именно эти.

На данный момент никем неоткомментированы Петька и Василий Иванович, технический прогресс, СПИД и стрельба спермой. Интересно, что между этими темами общего?
prof_eug: (Default)
[personal profile] prof_eug
А вот и обещанная подробная схема легкого метро со всеми остановками, проработанная специалистами:Хотите чтобы это стало реальностью? Голосуйте за Metroolinn (Город-метро)!

Напомню, что я баллотируюсь в Таллиннском районе Пирита именно от этого избирательного союза.

Мой номер в общем избирательном списке - 280.


О моем вступлении в избирательную гонку можно прочитать тут:
https://prof-eug.livejournal.com/701487.html (там же есть ссылка на полную программу).
smoliarm: (Default)
[personal profile] smoliarm
По мотивам фантастического фильма "Люси"

Действующие лица и исполнители:

В роли компании SpaceX - Скарлетт Йохансон, роль NASA имполняет Амр Вэйкед.
Read more... )

Сначала было слово

Sep. 19th, 2017 04:26 pm
prof_eug: (Default)
[personal profile] prof_eug
Уверен, что эта наша книга внесет в победу не меньший вклад, чем танки и самолеты. Трудно передать скольких нервных клеток она мне стоила... Но мы это сделали! Спасибо Сергею и всем авторам!

Ничего подобного в западных научных издательствах такого высокого уровня раньше не публиковалось.

Soon to be published:

The Use of Force against Ukraine and International Law
Jus ad bellum, jus in bello, jus post bellum

Editors: Sergey Sayapin, Evhen Tsybulenko (Eds.)

https://www.springer.com/gb/book/9789462652217  

morreth: (Default)
[personal profile] morreth

Тобто, не в тому, яким є Саакашвілі – політиком, людиною, неважливо.

 

Справа в тому, яку силу він зараз представляє, або представлятиме найближчим часом.

 

Я бачу в людей купу оптимізму, пов'язаного з тим, що ПОП злякався Міхо. Тому що таки дійсно злякався. Окей, може, з громадянством Саакашвілі не все було кошерно, але де написано, що громадянин іншої країни не може в’їхати в нашу? Навіщо був той цирк з конями, з затримкою потягу, з мінуванням? Аби спровокувати Ніколозовича на прорив? Ніколозич вже не стане більшим політичним небіжчиком, те, що мертве, померти не може. То навіщо?


 

Я вважаю, йдеться не про раціональні міркування. Люди, які раціоналізують всі підряд вчинки політиків, схожі на персонажа англійського анекдоту, який, дізнавшися, що його політичний супротивник помер, почав міркувати, який політичний зиск небіжчик з цього матиме. Політики живі люди, як і ми (хоча в це важко повірити), і інколи вони реагують на події, як і ми, радше спинним мозком, ніж головним. Реакція ПОП на Міхо здається мені саме спинномозковою, нерозсудливою.

 

Але чи є вона цілком безпідставною? Хіба завжди спинномізкова реакція – невірна? Якби воно було так, ми не еволюционували би до сапієнсів, вимерли раніше. Міхо дійсно небезпечний для ПОП, але не так, як вважають реформатори-романтики.

 

Ану, згадаймо, що ми знаємо про ПОП? Що він а) не любить крові; б) не вірить ні у який суспільний договір, а вірить у договорняки.

(взагалі я вважаю, що з концепцією суспільного договору повний мрак у всіх, хто досяг якоїсь зрілості за часів СРСР. Тут нічого не виправити, тільки сорок років по пустелі, а вважаючи на зростання СПЖ з часів Мойсеєвих, то й усі 60).

 

Готова побитися об заклад, що революцію гідності ми бачимо не так, як ПОП. З нашої точки зору, учасники Майдану та Небесна Сотня своєю кров’ю вибороли всім нам можливість вибрьохатися з пост-совкового лайна та нарешті переформатувати державу у щось людське.

Але з точки зору ПОП все було інакше: то він, людина розумна й сердешна, зупинив страшну гекатомбу, яка могла б іще тривати хтозна скільки, і хтозна скільки життів унести.  Ті, хто пер із фанерними щитами під кулі, у кращому разі є жертвами власної нерозсудливості. Саме через них Хуйло, скориставшись моментом, віджамкало Крим та простерло чоботи свої на Донбас, а ПОП, коли вже став Президентом, зупинив його (так, лише зупинив, а не викинув геть – але треба бути вдячними уже за те, що ми маємо). Своє президентство ПОП майже напевне вважає великою жертвою зі свого боку, бо нових привілеїв воно йому не дало, а геморою наробило. А ми, невдячні, ще дорікаємо йому тим, як повільно йдуть реформи і мляво провадиться АТО, та натякаємо на «посадити трьох друзів».

Саме тому ПОП не дуже святкує нас, тобто народ, тобто, з його точки зору, електорат. Ми ненадійні, на нас не можна спиратися, в нам пам’ять як в золотої рибки. Ми голосуємо за тих, хто насипле гречки, а молодь взагалі мала в дупі ті вибори. Ну то який сенс Порохові робити щось для нас? В нього є західні партнери, які дають кредити. В нього є тут приятелі, з якими ці кредити можна пиляти, і які свій час насиплють виборцеві гречки, аби той знов обрав Пороха та дав можливість пиляти кредити. Як, в біса, в цю схему вписуємося ми? Аж ніяк.

 

Тепер про Міхо. ПОП виписав Міхо з Грузії аби звітувати перед західними товаришами, що, мовляв, ось, реформи ведуться, і я навіть варягів запросив. Мені здається, що Міхо від самого початку хотіли використати як таран проти Коломойського, але, навіть якщо не так, то кінець кінцем воно так вийшло.

Бачити Міхо самостійним політичним гравцем – такого в ПОП не було. Та і в Міхо не було. Ніколи він не був самостійним політичним гравцем. Все «грузинське диво» ґрунтувалося на тому, що Захід давав гроші. Міхо й компанія жили на ці гроші, розкуркулюючи корумповану тодішню політичну елітку. Оскільки вони жили на західні гроші, вони мали можливість не шукати з еліткою компромісів, що позитивно вплило на імідж Міхо як безпощадного борця з корупцією.

Але коли Міхо приїхав до нас – виявилося, що на потоках грошей з заходу вже сидять. І на потоках зі сходу вже сидять. І взагалі нема в країні грошей, на яких ніхто б не сидів. Тож Міхо від початку не міг не шукати компромісів.

Він гадав, що компроміс з Порошенко дасть йому волю й недоторканість. Аж зась: Порошенкові треба було, щоб Міхо зачіпав лише тих, хто йому не свій. Щоб ця «антикорупційна» коза сорняк поїла, але не чіпала горох. Але ж ми знаємо, що то є неможливе навіть не тому, що суперечить природі кози, себто Міхо. Але це суперечить самій природі корупційних скандалів, коли одна порушена корупційна схема призводить до «ефекту доміно» та викриття інших, бо ніхто ж не такий лох, щоб, бувши відтисненим від кормушки, мовчати в тряпочку.    

Отже Міхо зробив свою справу та допоміг «підірвати» Коломойського. І зробився… не те щоб непотрібним, знайшли б йому врешті якийсь вжиток… Незручним. Як і інші варяги: Згуладзе, Балчун, Супрун. Його, зрештою, покликали в країну, щоб він робив ім’я Порошенкові, а не собі, то що він там собі надумав?

 Деякі мудрі Сократи кажуть, що готувалася операція «преємник» з Міхо в головній ролі, але Міхо через свій темперамент все обісрав собі й людям. Якщо правда – то осьо й красна ціна Міхеїлові Ніколозовичу та його реформаторству.

 

А ТЕПЕР НАЙГОЛОВНІШЕ.

Наразі вся наша політична илітка поділяється на три великі групи «за інтересами». Перша – це ті, чиї бізнес-інтереси знаходяться у Росії. Це велика купа людей із великим впливом в уряді. Не будемо зараз кидатися словами «вороги», просто зазначимо, що бізнес-інтереси цих людей пов’язані з відверто ворожою державою. До цієї групи належать Фірташ, Ахметов, Льовочкін, та загалом більшість ригів та опів, які є тими ж самими ригами, навіть не дуже перефарбованими. До речі, ця група дуже добре засвоїла патріотичну риторику, і, як показала історія з блокадою Донбасу (яка призвела до зростання імпорту вугілля з Росії – і прибутків тих, хто на цьому нажився - у півтора рази), може дуже вдало використовувати патріотичні настрої.

Друга – ті, чиї бізнес-інтереси знаходяться в Україні та на Заході. Це не значить, що вони наші друзі. Це значить що вони не зацікавлені у тотальному зубожінні українського народу, бо нема кому буде купувати ті цукерки. Але це ще не значить, що вони зацікавлені в процвітанні українського народу. Вони зацікавлені, як і перша група, лише у власному процвітанні, просто для першої групи наявність українського народу взагалі не є принциповою, навіть на свої виробництва вони можуть завезти в’єтнамців. Але у якості покупців товару в’єтнамців вже не імпортуєш, тому друга група інколи щось корисне для України готова робити.

І третя група – це люди, в яких бізнес-активів або нема взагалі, або вони є мізерними. Головний актив цих людей – це близькість до владних структур та можливість утворювати корупційні схеми. Зрештою, цей контінгент продається першим, або другим. Бо власне для того і йде у владу – продатися. Це Юля, це Ляшко, це дехто з депутатів останнього «призиву», які потрапили у ВР як майданівці та комбати.

Ви правильно здогадалися, Міхо належить до третьої групи.

І тепер ми повернемося до корінного питання: чого саме ПОП реагує на Міхо спинним мозком та первинними рефлексами?

Бо добре це знає: Міхо не проводир самостійної політики, він приїхав продаватися.

І якщо ПОП його не купить – а він не купить! – то хто?

Власне, в Україні є лише одна альтернативна сила.  Як я сказала вище, ця сила добре навчилась використовувати патріотичну риторику у власних інтересах. То що перешкодить їй використати у власних інтересах реформаторську риторику Міхо?

Власне, ніщо.

Оцього і треба боятися: що Міхо підвезе нам москаля, у найбуквальнішому сенсі сього слова.                                                                                                                                                                    

Стих

Sep. 19th, 2017 01:54 pm
pargentum: (Default)
[personal profile] pargentum
Когда злопастные шаттлЫ
Ныряли над Москвой
И в Лэнгли хливкие хохлы
Балакали мовой

Фраза. Просто фраза.

Sep. 19th, 2017 01:30 pm
pargentum: (Default)
[personal profile] pargentum
арабы войну судного дня поитически выиграли
pargentum: (Default)
[personal profile] pargentum
Все это устное творчество советских политработников - преподавателей научного коммунизма, офицеров на военных кафедрах, офицеров (особенно замполитов) в армии. Несусветная хуйня, рассказываемая доверительным полушепотом. Про нырки шаттла, про то, что талоны на мясо вводят потому, что китайские диверсанты потравили весь скот в Монголии, про то, что анекдоты про Петьку и Василия Ивановича сочиняют непосредственно в Лэнгли и сбрасывают с самолетов-шпионов на кассетах, про то, что на западе весь технический прогресс тоже сосредоточен в ВПК, про то, что СПИД разработан в лабораториях, про то, что мужская сила определяется тем, насколько далеко ты можешь выстрелить спермой, а вся зарубежная порнуха про то, как обоссать женщину, про учебку в Малисае, которую китайские диверсанты в кроссовках вырезали шомполами в ухо, про то, что арабы проиграли войну судного дня потому что во время боя вставали жопой кверху на намаз...

По буйству фантазии это, пожалуй, превосходит рассказы про черную перчатку за обоями и про гроб на колесиках. Но это гораздо практически важнее, потому что до сих пор куча народу, кто во все это всерьез верит (а спроси откуда они это знают - начнут бегать глазками и лепетать, что это же всем известно).

Я думаю, если это более-менее полно каталогизировать, это будет круче Фрейзера. Интересны также серые зоны между этим жанром и полноценным сумасшествием - жидомасонами, баальбекской террасой, лунной конспирацией...

Программы / Google / Linux

Sep. 18th, 2017 10:43 pm
linda_kaioh: (sleeping)
[personal profile] linda_kaioh
#post-id: 6263-22-43
#original-date: 18.09.2017 Mon
#original-time: 10:43 PM
#original-day: 6263
#original-host: WinXP Home SP3 (Build 2600)

Инструкции для Linux

Браузер Chrome устанавливается так же, как и другие программы. [...]

1. Скачайте установочный файл.


https://support.google.com/chrome/answer/95346?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=ru

:}

Рабочее

Sep. 18th, 2017 12:11 pm
linda_kaioh: (atashi_front_tentacles)
[personal profile] linda_kaioh
#post-id: 6263-12-11
#original-date: 18.09.2017 Mon
#original-time: 12:11 PM
#original-day: 6263
#original-host: Win7 Prof SP1 (Build 7601)

Поступила заявка от пользователя. В описании – стандартная форма, имя компьютера, телефон, версия программы. В поле «Имя компьютера» чувак указал свой логин.

Кажется, у нас завёлся андроид.

Музыка

Sep. 16th, 2017 11:53 pm
linda_kaioh: (atashi_turn_tentacles)
[personal profile] linda_kaioh
#post-id: 6261-23-53
#original-date: 16.09.2017 Sat
#original-time: 11:53 PM
#original-day: 6261
#original-host: WinXP Home SP3 (Build 2600)

У меня ощущение, что дискография Брайна Адамса наполовину состоит из альбомов «Best of».

#music: a - Bryan Adams - [Here I Am] Summer Of '69
pargentum: (Default)
[personal profile] pargentum
открывало путь беззастенчивому вранью.

https://verola.livejournal.com/800160.html?thread=120153760#t120153760

Мне рассказывали о [нырках шаттла] именно как о реальности. На занятиях по ведению общевойскового боя с применением ЯО. И как бы атмосфера она как бы числится со 100 км:
Из воспоминаний главного конструктора комплекса Р-36 (Сатана), а с мая 1982г. первого зам. генерального конструктора НПО "Энергия" Б.И.Губанова

"..Исследования, проведенные в Институте прикладной механики АН СССР (теперь институт имени М.В. Келдыша), показали, что «Спейс Шаттл» дает возможность, осуществляя маневр возврата с полу- или одновитковой орбиты по традиционной к тому времени трассе, проходящей с юга над Москвой и Ленинградом, сделав некоторое снижение — «нырок», в их районе сбросить ядерный заряд и в совокупности с действиями других привлеченных средств парализовать систему боевого управления Советского Союза. Исследования были проведены известными учены-
ми Ю.Г. Сихарулидзе и Д.Е. Охоцимским. М.В. Келдыш на основе результатов анализа направил доклад в ЦК КПСС. Состоялся разбор, в результате которого с активной поддержкой Д.Ф. Устинова Л.И. Брежнев принял решение о разработке комплекса альтернативных мер с целью обеспечения гарантированной безопасности страны..."

А технически – боковой маневр на 2000 км (которым тоже пугали) это просто следствие аэродинамического качества аппарата.


Судя по гуглю, копипаста довольно популярная, даже на каких-то официальных сайтах попадается.
prof_eug: (Default)
[personal profile] prof_eug
В одной небольшой европейской стране жил был мерзкий диктатор. Его режим нарушал практически все существующие права человека, а оппозиционеры не только оказывались за решеткой, но и бесследно исчезали. Цивилизованный мир так и называл диктатора - "Последний диктатор Европы" и даже вводил против него смешные (как это принято у современных западных Чемберлье) санкции.

Но вот случилось "чудо" - в одной очень большой Евразийской стране по соседству завелся куда как более страшных диктатор и агрессор, который не просто беспредельничал на своей территории, но и любил развязывать агрессивные войны с соседними государствами. Звали его еще проще - Х**ло... На фоне Х**ла, наш старый знакомый стал чуть ли не образцовым Президентом и миротворцем. С него даже стали снимать те самые смешные санкции, хотя, из исчезнувших оппозиционеров никто так и не нашелся, а многие, как и прежде, сидят по тюрьмам.

К чему я это все? В Украине, наверное про это уже знают все, а вот остальным расскажу. Недавно российские спецслужбы похитили на территории Беларуси украинского подростка Павла Гриба и вывезли его в РФ, где незаконно удерживают в СИЗО в Краснодаре. Парень болен, российские нелюди не оказывают ему медицинской помощи, что может стать для него фатальным. Обвиняют Павла в терроризме, хотя, весь его терроризм заключается в не очень лестных отзывах о Х**ле в интернете. Выкрали очень подленько, заставили его девушку из России назначить ему встречу в Беларуси, где его уже ждали.

А что Беларусь? А НИ-ЧЕ-ГО... Мелкий диктатор способен только на легкую фронду в отношении Х**ла и не более того.

Так что, не забывайте - на сегодня Беларусь это де-факто территория РФ, не стоит туда ездить, как и в Россию, и не стоит властям Беларуси доверять. Как Х**ло скажет, так и они и сделают.


Павел Гриб
morreth: (Default)
[personal profile] morrethГаразд, скіпнемо той момент, що картинка насправді дуже образлива для мущін, бо виставляє їх діточками, яким у будь-якому віці потрібна мама. Роздивимося насамперед сам маніфест цієї картинки: я вибираю жінку, яка мене обслуговує.

Давайте запитаємо себе: що в цій ситуації отримує жінка? Якій зиск з того, що вона порається біля великої діточки, годуючи її та заганяючи мити ручки?

Секс? Та достобіса мужиків згодні на секс заради, власне, сексу. В жінки - ПРИ БУДЬ-ЯКИХ ЗОВНІШНІХ ДАНИХ - нема проблеми отримати секс просто так, не роблячи жодних зусиль по приготуванню Священного Борщу. Так, це навряд чи буде секс з принцом, але якщо потрібний не весь чоловік, а лише певна частина його тіла, то до зовнішньості не будеш дуже прискіпатися. Як у "Поверхніі озера": я в номері такому-то, двері не зачинені.

(це вже не кажучи про те, як жінки здатні доставляти одна одній і самі собі)

Є, правда, нюанс: так не завжди можна отримати ЯКІСНИЙ секс. Але подивимося правді у вічі: в обмін на Священний Борщ теж не завжди можна отримати якісний секс. Чоловіки щось якось ментально затрималися у повоєнних роках, і думають, що жінка кінчає вже від запаху фундосі. Ні, не кінчає. Тобто, є різні kinks, і на запах фундосі також, але, як і всі фетиші, цей не є дуже поширеним. І фундосі треба частіше прати.

Дітей? Це така сама історія, як із сексом: більшість чоловіків настільки любить сам процес, що радо стануть страйкбрехерами. До того ж, при наявності дитини чоловік часто - це ще одне вередливе та голодне немовля в домі, заради якого треба жертвувати часом та здоров'ям. Чоловік, здатний бути своїй дитині справжнім батьком, є алмазом рідшим за "Орлова". Шанси отримати такого серед тих, хто маніфестує свою потребу в обслуговуванні, є числом від'ємним.

Турботу та опіку? Та ну ж бо, яку турботу та опіку може надати велика дитинка, яка хоче "кушать і на ручкі"?

Прибічники "сімейних цінностей" ніяк не второпають: СІМ'Я НЕ ВИГІДНА ЖІНЦІ. Жирна крапка. Прикрий для чоловіків, але неспростовний факт полягає в тому, що жінці краще самій або в спільноті жінок. Настільки краще, що з давніх давен треба було вдаватися до суворого примусу, аби заганяти жінок в родини. Тиснути всією вагою держави, яка не визнавала за жінкою майнових та людських прав, Церкви, традиції.

Зараз, коли держава хоче, щоб жіноцтво працювало та сплачувало податки, церква курить ладан на лавці запасних, а традиція перетворилася на фарс, жінку тримає в родині лише сила звички. І цей останній фактор слабшає щороку: навіть на релігійному Заході України третина подружжів розлучається. На Сході та Півдні процент розлучень сягає 70%. Одного дня трест під назвою "шлюб" лусне, бо половині акціонерів - жінкам - він нічого не дає.

Шановні прихильники "родинних цінностей". Якщо ви хочете, щоб жінки повернулися до тих цінностей, вам доведеться дуже, дуже ретельно пояснити, що в них, власне, цінного.

Отакі пироги.

Profile

o01eg: Pino (Default)
o01eg

July 2017

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425 26272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 09:03 am
Powered by Dreamwidth Studios